- MPN: TCGR125-1
- Weight: 0.53kg
- Dimensions: 130.00mm x 130.00mm x 25.00mm
- SKU: TCGR125-1
- UPC: 6009515883782
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø125mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm